VERERÕHUAPARAAT ÕLAVARRELE VÕI RANDMELE

VERERÕHUAPARAAT ÕLAVARRELE VÕI RANDMELE

Vererõhuaparaat ei ole ammu enam asendamatu osa vaid eakate inimeste arstikapis, vaid see peaks asuma igas kodus. Tänapäevasel ajal, kus meie kõigi elutempo on kordades kiirem, kui see kunagi olnud on, on tavapärane, et paljud meist kogevad igapäevaselt palju stressi ja pinget. See tähendab ka, et võib esineda rohkem probleeme vererõhuga või vererõhu kõikumisi.

Vererõhku soovitatakse mõõta vähemalt korra kahe aasta jooksul, vererõhu probleemide korral isegi tihedamani. Tihti liiga madala või kõrge vererõhu korral ei pruugi sümptomid koheselt kõigil avalduda, kuid kahjulik meie organismile on see siiski. Mistõttu on oluline, et iga kodu arstikapis oleks ka vajadusel olemas vererõhumõõtja. Millist valida? Kas eelistada pigem vererõhuaparaati, millega mõõdetakse rõhku pigem õlavarrelt või randmelt?

Omad eelised on mõlemal aparaadil. Järgnevalt vaatlemegi neid veidi lähemalt.

Vererõhuaparaat õlavarrele annab garanteeritult täpsema tulemuse

Vererõhuaparaadid õlavarrelt annavad tihtipeale täpsema tulemuse. Samuti tasub jälgida vererõhuaparaati kasutades, kas aparaat on läbinud kliinilised uuringud. See annab Sulle jällegi kindlustunde, et Sinu aparaat töötab kindlalt ja täpselt, mistõttu alati kõige odavam vererõhuaparaat ei pruugi olla garanteeritult see kõige täpsem. Meie e-poest näed iga toote tutvustuse puhul alati, kas teatud aparaat on läbinud kliinilised uuringud või mitte.

Vererõhuaparaat randmele on mugav ja kompaktne kõikjale kaasa võtmiseks

Vererõhuaparaat randmele võrreldes õlavarre omaga ei ole nii täpne, kuid siiski saab sellega mõõta, kas vererõhk on liiga kõrge või madal. Samas randmelt mõõdetava vererõhuaparaadi suur eelis on see, et ta on väike ja seda saab igale poole kompaktselt kaasa võtta, näiteks reisile. Vererõhuaparaadid randmelt on lihtsad kasutada, suurte nuppude ja suure ekraaniga, seetõttu sobib ideaalseks kasutamiseks eakamatele pereliikmetele.

Randmele mõeldud vererõhuaparaatidel on tihti ka õige asendi indikaator ja PAD tehnoloogia, mis võimaldab saada adekvaatseid näitusid ka rütmihäirete korral. Meie klientide erilised lemmikud on just Omron ja Sencor vererõhumõõtjad.

Vaata SIIT ka kogu meie vererõhumõõtjate valikut, et leida just enda jaoks sobivaim.


Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!