• Ostuga üle 100 € tasuta Post24
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta Post24
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Omron M7 Intelli IT 2020 õlavarre vererõhuaparaat

Omron M7 Intelli IT 2020 õlavarre vererõhuaparaat  Omron M7 Intelli IT 2020 õlavarre vererõhuaparaat  Omron M7 Intelli IT 2020 õlavarre vererõhuaparaat  
Veel pilte
Omron 2952072412
Tarneaeg kuni 7 tööpäev(a) Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!

Omron M7 Intelli IT 2020 vererõhuaparaat

M7 Intelli IT on kliiniliselt valideeritud, Bluetooth-toega vererõhuaparaat, mis tuvastab kodade virvendusarütmia võimaluse. Omron on kardioloogide soovitatud kaubamärk number üks kodustele vererõhumõõturitele Euroopas

Kodade virvendusarütmiale (AFib) on sageli inimestel avastamata kalduvus, mis võib põhjustada suurema insuldi- ja embooliariski. Uuendage oma uusimad tulemused automaatselt nutitelefoni kaudu Bluetoothi ​​abil ja laske vererõhu näidud käeulatuses läbi Omron connecti telefonirakenduse või võite paluda Alexal oma uusimaid lugemisi teavitada, isegi telefoni kätte võtmata.

Tänu Omroni ainulaadsele Intelli Wrap Mansetile ei pea te muretsema manseti korrektse asetamise pärast - see annab täpse mõõtmistulemuse, mis tahes asendis õlavarre ümber.

Omron M7 Intelli IT teeb kolm järjestikust vererõhu mõõtmist 30-sekundiliste intervallidega, seejärel kuvab keskmise, et anda teile realistlik teave hommikuse ja õhtuse vererõhu kohta. 2020 aasta mudel.