• Ostuga üle 100 € tasuta Post24
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta Post24
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Toodet

Vererõhumõõtjaid valides otsustage kõigepealt, milline mõõtmine teile sobib, kas randmelt või õlavarrelt. Õlavarrelt mõõtmine annab kindlasti täpsemaid tulemusi, Randmelt mõõtmise vererõhuaparaadid on väikesed ja sobivad suurepäraselt inimestele, kes peavad vererõhku mõõtma tihti – seda ka kodunt eemal. Randmeaparaadid mahuvad ka käekotti. Mõned vererõhu aparaadid on käemansetiga kergemaks ja mugavamaks kasutamiseks, siiski ei ole see ehk kõige parem lahendus voodihaigetele. Oluline on veel, kas te kasutate aparaati üksi või kahekesi ja kas sooviksite pakkuda ka teie külalistele võimalust vererõhku mõõta ilma, et nende mõõtmine ei salvestuks teie vererõhu mõõtmise ajalukku. Kas oleks vaja arvutiühendamise võimalust või näiteks hoiatussümbolit, mis annaks märku hommikuse hüpertensiooni ohust

Enne sammulugeja ostmist tuleks läbi mõelda, kas soovite lihtsalt oma päevaseid samme kokku lugeda ja selle järgi muuta oma käimisharjumusi või on plaanis toetada sammulugeja abil oma treeninguid. Oma sammude lugemiseks tervislikke eluviiside harrastamisel või kaalulangetamise eesmärgil, otsustage eelnevalt, kas teile sobib sammulugeja mis asetseb alati teil klambriga puusal või sooviksite pigem sellist mudelit mis loeb teie samme ka taskus ja kotis olles. Kõik sammulugejad näitavad, põletatud kalorite ja läbitud sammude kogust. Treeninguks sobilikel sammulugejatel kuvatakse ekranil 6 numbrikohta (tavalistel 5). Meie tootevalikust leiate ka jooksutreeningu jaoks mõeldud sammulugeja, mis kuvab ka keskmist kiirust, treeningu kestvust ja läbitud vahemaad. Käimistreeningu jaoks sammulugejat muretsedes on oluline ka otsustada, kui pikk mälu maht oleks teile oluline. Sammumõõtjad on suured abimehed oma sportlikust eluviisist statistika tegemisel. Sammulugejad on teile abiks ka personaalsete treenigute juures, näidates ära mida tuleb õigel ajal teha.  Sammumõõtjad on igati kasulikud nii spordihuvilistele, tervisliku eluviisi poole pürgijatele kui sellest juba kinni pidajatele. 

Kehakoostise mõõtjate puhul tasub jälgida, millised näitajad on teile olulised. Kas aparaat peaks mõõtma ka skeletilihaste protsenti või vistseraalse rasva taset. Mis on kasutamiseks sobilik vanusevahe ja maksimaalne kehakaal, kui palju oleks aparaadil regulaarseid kasutajaid. Keha rasvasisalduse monitoride kasutamine aitab saavutada enamat, kui pelgalt teada saada, kui palju on mingil hetkel kaalust alla võetud. Rasva põletamine ja kaalust alla võtmine pole päriselt üks ja seesama. Keha rasvasisalduse jälgimine dieedi või fitnessi kuuri ajal võimaldab teada saada püsivalt vähenenud kehakaalu. Omron soovitab kasutada kehakoostise monitore lähtudes arsti või professionaalse treeneri juhistest.

Kõik  elektroonilised termomeetrid on ümara otsaga turvaliseks ja mugavaks kasutuseks.

Kõrvatermomeetrid sobib nii imikutele kui ka noorukitele ja täiskasvanutele. Mugav viis lihtsalt ja kiiresti temperatuuri mõõta. 

I-Temp Termomeetrid on spetsiaalse ergonoomilise disainiga. Nende lame tipp sobitub mugavalt teie kaenla alla.

Flex Temp termomeeter on painduva otsaga, mis tagab turvalisuse ja mugavuse kõikide temperatuurimõõtmise viisidega.

Et teada, kas teil või teie pereliikmetel on palavik, peate teadma enda või teie pereliikmete tavalist ehk normaalset keha temperatuuri. Igal inimesel võib normaalne kehatemperatuur olla erinev. Normaalne kehatemperatuur võib muutuda inimese vanusega või kõikuda isegi erinevatel kellaaegadel. Tavaliselt on temperatuur madalaim uneajal ja hommikuti ning tõuseb pealelõunat. Kaelalohust temperatuuri mõõtes saab õige tulemuse, kui kraadiklaas on kuivatatud kaenlalohus korralikult nahaga kontaktis.