• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Polar A370 S-suurus aktiivsusmonitor

Polar A370S-Valge
Värvus: Valge
Toode on laos! Selle toote SmartPostiga saatmine tasuta!
Polar A370 pulsikell

See veekindel aktiivsusmonitor on esimene omataoline, millel on nii randmepõhine südame löögisageduse monitor, Polari isikupärastatud treeninguabiline kui ka ööpäevaringne aktiivsuse jälgimise funktsioon. Sellel on isegi nutikella funktsioonid, näiteks nutikad teavitused ja värviline puuteekraan.

Südame löögisagedusel tuginev treening on varasemast mugavam. Pingulda randmepaela, lülita sisse treeningurežiim ja alusta treenimist! Saad südame löögisagedust jälgida kiiresti ja mugavalt olenemata sellest, kas oled jooksmas, treenid jõusaalis või sõidad rattaga tööle.

Polar A370 hoiab su südame löögisagedust õiges tsoonis ning aitab sind treeningusihtide saavutamisel. Kui lähed jooksma või kõndima, saad oma kiirust ja vahemaad mõõta randme liikumise järgi. See toimib nii siseruumides kui ka õues. Treeningukorra üksikasju saad jälgida otse oma randmelt.

Polar A370 aktiivsusmonitor mõõdab sinu aktiivsust, treeninguid, samme, põletatud kaloreid ja isegi unemustreid. Sisaldab Polari erilist aktiivsuslogi, mis annab sulle motiveerivat tagasisidet päevaste eesmärkide saavutamiseks.

Nutikate teavituste abil ei jää sul miski kahe silma vahele. See aktiivsusmonitor annab vibreerivaid teavitusi sissetulevate kõnede, sõnumite, sotsiaalmeedia värskenduste ja kalendrisündmuste kohta.

Oma südame praeguse löögisageduse vaatamiseks liikuge oma A370-s asukohta My Heart Rate (minu südame löögisagedus).

Polar A370 + Polar Smart Coaching = tulemused
Polar A370 on võimas aktiivsusmonitor. Polar Smart Coachingu abil saad hinnata oma igapäevast treenituse astet, kavandada individuaalseid treeninguid, treenida õigel intensiivsusel ja saada kohest tagasisidet – kõik funktsioonid on loodud pakkuma maksimaalset naudingut ja motivatsiooni.

Alusta iga päeva värskelt
Jälgi oma päeva kohta kõiksugust vajalikku teavet, alustades unekvaliteedist ning lõpetades sammude, läbitud vahemaa, põletatud kalorite ja mis tahes tegevustega. Võid vaadata oma päevase aktiivsuse eesmärki ja saada praktilisi juhiseid, kui vajad selle saavutamiseks veidike abi. Polar A370 isegi vibreerib ning tuletab sulle meelde, et peaksid liikuma, kui sa pole pikka aega aktiivne olnud. Kõik aktiivsuse ja sellega seotud tervisehüvede kohta käivad üksikasjad leiad Polar Flowst.

Sisemiselt tehnoloogiline, väliselt stiilne
Polar A370 on elegantse, minimalistliku disainiga aktiivsusmonitor, mis on üheaegselt nii moekas kui ka otstarbekas. Kogu vajalik teave kuvatakse teraval, suure eraldusvõimega, värvilisel puuteekraanil. Vali meelepärast värvi pehme, silikoonist randmepael, et Polar A370 vastaks sinu stiilile ja tujule. Saad valida kolme erineva suuruse vahel. Turvaline, hõlpsalt kasutatav pannal tagab käepärasuse.

Ära jää millestki ilma
Polar A370 võimaldab sul otsustada, kas soovid püsida ühenduses ja vaadata teadaandeid otse oma randmel. Treeningurežiimis olles võib Polar A370 sind teavitada, kui keegi helistab, et saaksid otsustada, kas teha paus. Ülejäänud ajal saad kursis olla ka tekstsõnumite, kohtumiste ja sotsiaalmeedia sõnumitega, nähes teadaandeid otse oma randmel.

AKTIIVSUSLOGI
Näitab, kui aktiivne oled seni päeva jooksul olnud ning annab praktilisi nõuandeid (näiteks „jaluta 50 minutit või sörgi 20 minutit”), et saaksid ise valida, kuidas oma päevase aktiivsuse eesmärgi saavutad. Võid jõuda oma eesmärgini intensiivsema tegevuse kaudu kiiremini või jagada oma tegevuse päeva peale ära ning jõuda eesmärgini soovitud tempos.

KASU AKTIIVSUSEST
Sulle antakse igapäevast, iganädalast ja igakuist tagasisidet, et kirjeldada, kuidas sinu tegevus tervisele kasulik on olnud. Tulemusi saad vaadata nii Polar Flow rakendusest kui ka Flow veebiteenusest

NUTIKAD KALORID
Arvutab põletatud kalorite hulga, tuginedes individuaalsetele andmetele nagu kaal, pikkus, vanus, sugu ning aktiivsuse intensiivsus. Kaloriarvutus on kõige täpsem siis, kui kasutad treeningukordade ajal randmepõhist südame löögisageduse jälgimist. Arvesse võetakse ka harrastatavat spordiala, pakkudes konkreetseid ja täpseid tulemusi.

FÜÜSILISE VÕIMEKUSE TEST (EELDAB VÖÖANDURI H7 OLEMASOLU)
Viieminutiline test, mille käigus mõõdetakse sinu aeroobse võimekuse hindamiseks südame löögisagedust puhkeasendis ja löögisageduse muutumist, arvestades taustateavet. Edusammudel silma peal hoidmiseks testi ennast regulaarselt.

SÜDAME LÖÖGISAGEDUSEL TUGINEV TREENING
Näitab praegust südame löögisagedust ja südame löögisageduse tsooni, võimaldades sul oma tegevust muuta ja treenida oma eesmägi saavutamiseks õigel intensiivsustasemel. Võid määrata oma sihid või lemmikud ja saada juhiseid, mis aitavad sul hoida õiget intensiivsust soovitud eesmärkide saavutamiseks.

KASU TREENINGUST
Aitab mõista, kui kasulikult iga treeningukord võimekusele mõjub ja annab tagasisidet kohe pärast treeningut. Funktsioon „Kasu treeningust” annab nõu selle kohta, kuidas saad muuta treeningu vaheldusrikkamaks, muutes treeningu intensiivsust ja kestust.

SPORDIPROFIILID
Polar pakub enam kui sadat erinevat spordiprofiili, et saaksid valida oma treeningukordade jaoks õige profiili ja saada alaspetsiifilisi aruandeid ning tagasisidet. Kõik spordiprofiilid põhinevad kindlal loogikal ja annavad kõige täpsemaid andmeid (nt põletatud kalorite hulk). Oma spordiprofiile saad hallata Flow veebiteenuses.

JOOKSUPROGRAMM
Eelseisvateks jooksuüritusteks saad treenida Polar Flow isiklike ja kohandatavate treeninguplaanide abil. Vali üks neljast distantsist – 5 km, 10 km, poolmaraton või maraton – ning sulle pakutakse põhjalik treeninguplaan, mis vastab just sinu soovidele ja eesmärkidele.

RANDMEPÕHISEL SÜDAME LÖÖGISAGEDUSEL TUGINEV TREENING
Muudab südame löögisagedusel tugineva treeningu varasemast mugavamaks – pingulda randmepaela ja oled treenimiseks valmis. Treeni õige intensiivsusega ja hangi juhiseid treeningu eesmärkide saavutamiseks.

ÖÖPÄEVARINGNE AKTIIVSUSE JÄLGIMINE
Jälgi oma aktiivsust ööpäevaringselt ja saa praktilisi nõuandeid individuaalse päevase aktiivsuse eesmärgi saavutamiseks.

VIBREERIVAD NUTIKAD TEAVITUSED
Telefoni teavitused kuvatakse sinu randmel, et teaksid, kas ja millal pead peatuma.

KIIRUS JA VAHEMAA
Kui lähed jooksma või kõndima, saad oma kiirust ja vahemaad mõõta randme liikumise järgi. See toimib nii siseruumides kui ka õues.

SAMMUD JA VAHEMAA
Jälgib sinu samme ja kasutab andmeid läbitud vahemaa arvutamiseks.

NUTIKAD KALORID
Saad täpselt teada, kui palju kaloreid põletasid. Põletatud kalorite arvutamisel kombineeritakse sinu isiklikud andmed (kaal, pikkus, vanus ja sugu), päevane aktiivsus ning südame löögisagedusel tuginev treening.

UNI
Jälgib automaatselt su une kestust ja kvaliteeti. Lisateavet unemustrite kohta leiad Polar Flow rakendusest ja veebiteenusest.

MÕÕT
Kaal 31,7 g (S), 33,7 g (M), 37,3 g (L)
Randmepaela paksus 13,5 mm
Randmepaela laius 23,5 mm

TEHNILINE
Veekindel (WR30) Laia vaatenurgaga värviline TFT-displei mahtuvusliku puuteekraaniga

Ekraani eraldusvõime 80 x 160 pikslit (RGB)
Ekraani suurus 13 mm x 27 mm
Polari optiline südame löögisageduse moodul (2 rohelist LED-i, 1 fotodiood, analoog-eessüsteem)
Taaslaetav 100 mAh aku
Aku tööiga kuni 2 nädalat ööpäevaringse aktiivsuse jälgimisega, sh 1-tunnine päevane treening (nutikaid teavitusi kasutamata)

ÜHENDUVUS
Bluetooth® Smart muudab Polar Flow rakendusega juhtmevaba sünkroonimise lihtsaks
Laadimise ja andmete sünkroonimise võimalus mikro-USB-kaabliga PC- ja Mac-arvutitesse Polar FlowSync abil
Ühildub järgmiste seadmetega.
* Arvuti, kus töötab Mac OS X10.6 või uuem versioon ja Windows XP, 7, 8, 10
* Mobiiltelefon, kus töötab iOS7 või uuem versioon ja Android 4.3 või uuem versioon
* Polar Balance ühendatud nutikaal
* Vööandur H7
* Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal (iOS kasutajad) ja MapMyFitness

UUENDATAV TARKVARA
Inglise-, hispaania-, portugali-, prantsuse-, taani-, hollandi-, rootsi-, norra-, saksa-, itaalia-, soome-, poola-, vene-, hiina- (lihtsustatud) ja jaapanikeelne kasutajaliides
Aktiivne aeg
jah (Hõlmab kogu aja, mille veedad jalgel ja liikudes.)
Aktiivsuse eesmärk
jah (motiveerib sind, et püsiksid aktiivne kogu päeva)
Aktiivsuse kokkuvõte
jah (Säilitab kogu päevase kehalise aktiivsuse)
Alarm
jah
Andmete eksport
jah (Võimaldab treeningukorra andmed eksportida käsitsi kolmanda osapoole mobiilirakendustesse ja teenustesse TCX-, GPX- ja CSV-failidena. Failide kiiremaks allalaadimiseks saad need kokku pakkida. Näiteks võid eksportida spetsiifilise teekonna GPX-formaati või treeningukorra koos olulisemate treeninguandmetega, nagu teekond, südame löögisagedus, kalorid ja tempo, TCX-formaati.)
Andmete ülekandmine
PC Windows XP, Windows 7, Windows 8 või uuem Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 või uuem Polar Flow veebi teenustega USB juhtmega / micro USB juhtmega Polar Flow mobiili rakendusega - Bluetooth Smart kaudu
Bluetooth Smart
jah, Ühendab omavahel Polari seadme ja võimalikud andurid
Continuous heart rate
jah
Displei tekst
15 keelt
Edusammude jälgimine
jah (Pakub pikaajaliste aruannete ja graafikute abil praktilise võimaluse jälgida oma arengut)
Ekraan
Resolution: 80 x 160
Fitness Test
jah (Mõõdab sinu aeroobset võimekust puhkeasendis vaid viie minutiga.)
Funktsioon "Sleep Plus"
jah
Jooksuprogramm
jah (põhjalik treeningplaan jooksuüritusteks)
Kaal
31,7g (S), 33,7g (M), 37,3g (L)
Kasu aktiivsusest
jah (jälgib sinu aktiivsust kogu päeva vältel ja näitab, kuidas aktiivsus aitab sul tervena püsida.)
Kasu treeningust
jah (Kohe pärast harjutust esitatav motiveeriv tagasiside on kasulik teadmine meile kõigile.)
Kellaaeg
(12/24 h)
Kiirus
jah. kiiruse ja läbitud vahemaa info randme kaudu (randme liikumise järgi)
Klahvilukk
jah
Kuupäeva ja nädalapäeva näit
jah
Laetav aku
jah, spetsiaalse USB-kaabliga (komplektis kaasas)
Nutikad kalorid
jah (arvutab treeninguseansi ajal kulutatud kalorite hulka sinu kaalu, pikkuse, vanuse, soo, sinu individuaalse maksimaalse südame löögisageduse (HRmax) ning sinu treeningu raskuse põhjal.)
Nutikad teated
jah
Ööpäevaringne aktiivsuse jälgimine
jah
Passiivsushoiatus
jah (Meenutab sulle, et pead püsti tõusma ning vältima istumist ja paigalpüsimist liiga pika aja jooksul)
Püsivara värskendus
jah (USB-kaabli abil saad alati paigaldada tarkvara värskeima versiooni.)
Sammulugeja ja teepikkus
jah (Loeb sinu päeva jooksul tehtud samme ning arvestab nende põhjal läbitud teepikkuse.)
Sobivus kolmanda osapoolega
jah (Annab lihtsa võimaluse Polari treeninguseadmega sisse logida kolmanda osapoole teenustesse.)
Sotsiaalvoog
jah (Ole osa Polari treeningukogukonnast ja kohtu siin teiste Polari treenijatega. Siin saad jagada oma saavutusi)
Spordiprofiilid
jah (Võimaldab valida treeningu juurde kuuluva spordiala rohkem kui saja Polari spordiala)
Südame löögisagedus
jah randmepõhine, treeningreziimis (Randmepõhise südame löögisageduse mõõtmisel on üks olulisemaid faktoreid täpse mõõdu saamine ning selleks peab seadme suurus olema õige. Kell peaks asetsema randmeluu taga ning kella tagumine pool peaks asetsema kindlalt randme ümber. Kell ei tohiks aga olla nii ümber, et see takistaks vereringet või tekitaks ebamugavust.)
Südame löögisageduse tsoonid
jah
Täiustatud aktiivsusanalüüs
jah, flow.polar.com programmis, annab kiire aktiivsuse ja treeningu analüüsi ja samuti ka põhjalikuma aktiivsuse ja treeningu analüüs
Treeningu ajaloo eksportimine (veebileheküljelt polarpersonaltrainer.com keskkonda Polar Flow)
jah
Treeningu ajalugu
jah
Treeningupäevik
jah, flow.polar.com programmis (Võimaldab Polar Flow veebiteenuses lihtsasti jälgida treeninguid, aktiivsust ja edenemist)
Treeninguplaan
jah (detailsed treeningueesmärgid ja juhised nende saavutamiseks)
Ühilduvad Android telefonid
Android 4.3 või hilisem Alcatel Onetouch Idol 2S, Honor 6, HTC Desire 816, HTC One, HTC One M8, HTC One Max, HTC One Mini 2, HTC One Mini, HTC One Remix, Huawei Ascend P7, Huawei Ascend P7, mini, Huawei Y530, LG F70, LG G Flex, LG F70, LG G2 Mini, LG G2, LG G3, LG G3 S, LG G4 (with Android 6.0 not compatible with Loop 2 and M400), LG L70, LG L90, LG Nexus 4, LG Nexus 5, Motorola Moto E, Motorola Moto G, Motorola Moto X, Oneplus One, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy, Note III, Samsung Note IV, S
Ühilduvad Apple telefonid
Apple IOS8 või hilisem iPhone 4S (ainult iOS 8 soovitatud), iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPod touch (5. generatsioon), iPad (3. generatsioon või hilisem), iPad mini (1. generatsioon või hilisem), iPad Air, iPad Air 2
Ühilduvad tooted
Arvuti, kus töötab Mac OS X10.6 või uuem versioon ja Windows XP, 7, 8, 10 * Mobiiltelefon, kus töötab iOS7 või uuem versioon ja Android 4.3 või uuem versioon * Polar Balance ühendatud nutikaal * Vööandur H7 * Apple Health Kit, Google Fit, MyFitnessPal (iOS kasutajad) ja MapMyFitness
Une kestus ja kvaliteet
jah, Polar Flow mobiilirakendus ja veebiteenus (jälgib automaatselt une kestust ja näitab Polar Flow mobiilirakenduses ja veebiteenuses kui rahulikult sa magasid.)
Vahemaa
jah, kiiruse ja läbitud vahemaa info randme kaudu (randme liikumise järgi)
Värv
Valge
Veekindel
pritsmekindel
Vibroalarmid
jah
ZonePointer
jah (kas oled eelmääratud või soovitud sihttsoonis)